Catering na Samotě

Oběd / Raut / Vlastní řešení

Catering Vám zařídíme tak, abyste se za něho nemuseli stydět před svými hosty – moderně a v osvědčené kvalitě, za dobrou cenu. Pokud máte však své vlastní řešení jídla na svatbě, nikdo Vám v něm bránit nebude.

Catering u nás na Samotě je služba, která uspokojí hladové krky na Vaší svatbě a) po celou dobu trvání svátečního dne se svátečním obědem a odpoledním rautem, anebo b) částečně jen odpoledním rautem. Zvolit si tak můžete dle libosti z těchto dvou možností. Oběd pak může být též formou rautu. Úprava množství jídla v rautu je flexibilní až do posledního týdne před svatbou. Konečné množství se pak určí podle finálního počtu dospělých a dětí na svatbě, a dle Vašich specifických potřeb v harmonogramu svátečního dne.

Alternativou je případné zapůjčení velkého grilu s elektronickou osou na pečení až 30 kg čerstvého masa i s případným grillmanem.

V rámci cateringu na Samotě je možné servírovat cokoliv dle Vašeho přání. Je to Vaše svatba, a proto je kladen důraz na Vaše požadavky. Nicméně jsou potraviny a pokrmy, které se v rámci udržitelnosti a realizace (technické možnosti) ve Vašem zájmu na některé ze služeb „raut“ nebo „oběd“ nehodí, a proto je třeba tomu přizpůsobit i výběr jídel. Může se tedy stát, že Vám bude doporučena jiná volba.

Abychom pro Vás mohli vypracovat předběžnou rámcovou nabídku na catering, potřebujeme od Vás vědět:

  • Předpokládaný počet hostů ve formátu „dospělý + děti“

A dle toho, v kolik máte obřad, předběžně určený čas

  • v kolik oběd a v kolik raut

případně

v kolik samotný raut.

* V případě rautu bez oběda je možnost upravit množství jídla na osobu ku strávenému času tak, aby to bylo pro hosty akorát, a to pokud nebudete již žádné zařizovat sami.